top of page

קנדידה

פטריית הקנדידה מתפרצת לרוב על רקע היחלשות מערכת החיסון או פגיעה בפלורת החיידקים הידידותיים במעיים, למשל, על רקע שימוש באנטיביוטיקה. לקנדידה במעיים תסמינים רבים. אם אתם חווים מצוקה מתמשכת במעיים, דוגמת שלשולים, עצירויות, גזים, נפיחות והתכווצויות בבטן, ייתכן שאתם סובלים מקנדידה.

הקנדידה מפרקת את דופן המעי וחודרת למחזור הדם, משחררת תוצרי לוואי רעילים לגופך וגורמת למעיים דולפים. זה יכול להוביל לבעיות בריאותיות רבות ושונות, החל מבעיות עיכול ועד דיכאון. החיידקים הבריאים במעיים שלך בדרך כלל שומרים על רמות הקנדידה שלך בשליטה. עם זאת, מספר גורמים יכולים לגרום לאוכלוסיית הקנדידה לצאת משליטה:


אכילת תזונה עשירה בפחמימות עשירות סוכר
צריכת אלכוהול מרובה
נטילת תרופות דרך הפה
מזון מתועש
אורח חיים במתח

נטילת סבבי אנטיביוטיקה שהרג יותר מדי חיידקים ידידותיים

שיטת קולון הידרותרפיה היא עירוי בטוח ועדין של מים לתוך המעי הגס דרך פי הטבעת. לא מעורבים כימיקלים או תרופות, והתהליך כולו מרגיע ויעיל כאחד. במהלך הטיפול המטופל שוכב על מיטת טיפולים מותאמת בנוחות מלאה, מכוסה מהמותן ומטה. ספקולום קטן וחד פעמי המחובר ליחידת הקולן מוחדר בעדינות לפי הטבעת, ודרך הצינור הזה עוברים מים מסוננים חמים אל המעי הגס.


קולון הידרותרפיה רקע
 

במרכז הטיפולים שלנו אנו משתמשים ביחידת קולון הידרותרפיה רשומה ב-FDA שמשתמשת בטיהור מים רב-שלבי, ומשתמשת בספקולומים וזרנוקים בודדים חד פעמיים. האמור מבטל כל זיהום אפשרי למטופל. מדובר במערכת סגורה, כלומר פסולת מועברת באופן דיסקרטי לקו הניקוז ללא כל ריח וללא פגיעה בכבוד המטופל. לאחר כל מפגש טיפול, היחידה עוברת ניקוי יסודי ומחטא כהכנה לשימוש עתידי.

המטפל יבצע מספר מילוי ושחרור מים, כמו גם טכניקות קלות של עבודת גוף והדרכות נשימה.

במהלך הטיפול, ינוטרו טמפרטורת המים והלחץ וניתן לגוון אותם כדי לעורר פריסטלטיקה (התכווצות שרירים) במעי הגס. זה חשוב מאוד כדי לעזור למעי הגס.  קולון הידרותרפיה אינו טיפול ממכר , בטוח מאוד ומעודד את שחזור התפקוד הטבעי של המעי הגס על ידי חיזוק הפריסטלטיקה.

כל מפגש הידרותרפיה במעי הגס נמשך כ-45 דקות. בתחילה, מומלץ בדרך כלל סדרה של לפחות שלושה מפגשים טיפוליים נפרדים כדי להשיג את תועלת הניקוי המקסימלית. זה עוזר לסלק חומרי צואה, שייתכן שנשארו במעי הגס במשך שבועות, חודשים או אפילו שנים, ולשמור על לחות נאותה של המטופל.

בעזרת קולון הידרותרפיה, כל המעי הגס מתנקה, והיתרונות הטיפוליים גדולים בהרבה מאלו המושגים עם חוקן. נרות ללא מרשם מעוררות הוצאת תוכן פי הטבעת, אך תורמות להתייבשות הודות לתוספים כימיים, שלמעשה עלולים להחמיר מצב עצירות.

מפגש של טיפול הידרוקולון אחד עשוי להיות שווה ערך לביצוע יציאות רגילות רבות. אותן יציאות במהלך הפגישות הטיפוליות הבאות עשויות להיות משמעותיות אף יותר מכיוון שצואה ישנה יותר, מוקשה ומושפעת, מתפרקת ויוצאת מדפנות המעי הגס.

קולון הידרותרפיה והטיפול בקנדידה

 

 שטיפות המים תקנה את התוצאות המהירות  ביותר עבור העלמות הקנדידה. הקנדידה יוצאת דרך הפסולת שלנו (ולכן לוקח כל כך הרבה זמן לטפל  בה באמצעות דיאטה בלבד). בשילוב עם תזונה נכונה והמשך שימוש בתוספי תזונה אנטי פטרייתיים  ניתן להחזיר את הגוף למצב הקודם שהיה תוך מספר שבועות, ולמעשה לשמור עליו. מלבד היתרונות הפיזיים, יעלמו כאבי הראש, העור המגרד והמצב התמידי של עצבנות. תרגישו  מחוסר אנרגיה כמעט להרגשה כאילו אתם יכולים להתמודד עם כל העולם,

colon1.PNG

נטשה. ב

במשך חודשים אני מתמודדת עם עלייה במשקל, נפיחות ועצירות שלא נעלמו. פגשתי נטורופת ואני לוקחת מגוון רחב של תוספי מזון אבל עדיין לא ראיתי שיפור למרות שאני מאוד קפדנית בתזונה של רק בשרים וביצים אורגניים, ירקות, וכמה אגוזים (מאוד מגביל!). בשבוע האחרון עברתי  שני טיפולי הידרוקולון  והלוואי שהייתי עושה אותם מוקדם יותר! אני מרגישה קל יותר ב-10 קילו, יש לי יותר אנרגיה ויש לי מעט מאוד נפיחות. 
bottom of page